פדים סופגים

ישנם מבוגרים רבים אשר בעת מאמץ כל שהוא כזה או אחרים חווים בעיה של בריחת שתן. לצורך כך רצוי להשתמש בפתרון המצוין של פדים סופגים למבוגרים.             

פדים סופגים למבוגרים בעת מאמץ

אחת מן התופעות הנפוצות ביותר בקרב מבוגרים אשר סובלים מהתופעה של בריחת שתן, היא ללא כל צל של ספק הבריחה בעת מאמץ. בקרב אנשים רבים, נראה כי בסופו של דבר בריחת שתן לא מתקיימת סתם כך. על פי רוב, ניתן לומר כי אם האדם נמצא בתנאי מנוחה – הוא מסוגל לשלוט במתן השתן באופן מושלם. אולם, בקרב חלק מהאנשים בעץ מאמץ רב – לעתים מתרחשת הדליפה. ברור שפתרון כמו חיתולים למבוגרים הוא לא אפקטיבי, שכן הם מגבילים במיוחד, וגם בולטים מאד. חשוב גם להבין שלרוב לא מדובר על כמות שבכלל מצריכה לבישה של חיתולים למבוגרים, אלא במקום זאת, משתמשים בפדים סופגים למבוגרים.

כיצד הפדים יכולים לסייע?

פדים סופגים למבוגרים, מהווים פתרון מעולה למקרים של בריחת שתן בעת מאמץ. חשוב להבין שהמאמץ יכול להיות מסוגים שונים – בין השאר הרמה של חפצים כבדים, שיעול חזק, או אפילו צחוק חזק מאד. מה שקורה במקרים הללו, הוא שהלחץ הביטני על שלפוחית השתן גלד, ולעתים היא פשוט כבר לא עומדת בזה (בפרט כאשר ממילא אתם צריכים ללכת לשירותים), וכך השתן בורח, לרוב כמויות שאינן גבוהות במיוחד. פדים סופגים מבחינה זו מהווים פתרון מעולה! לעומת חיתולים למבוגרים שהם מגבילים, את הפדים הסופגים אפשר פשוט לשים מתחת לבגדים, מבלי שאיש בסביבה מודע לכך. אתם יכולים להתנהל בצורה חופשית, לזוז ממקום למקום, לצחוק, להזיז דברים, לעבוד, ולעשות כל פעולה אחרת. ההבדל הוא שכעת, במידה והלחץ על שלפוחית השתן יהיה גבוה למדי והשתן יברח – הכל נספג היטב בפדים.

האם כל אחד צרך את הפדים?

לא פעם עולה השאלה, מתי בעצם צריך לשים את הפדים. בעוד שלבישה של חיתולים למבוגרים היא ברורה (שכן מדובר על אדם שלא מסוגל כלל לשלוט על צרכיו), הרי שעם הפדים קיימת דילמה, שכן לא תמיד אתם חווים בריחת שתן בעת מאמץ. לכן, אם אתם רואים שמדובר על תופעה אשר חוזרת על עצמה – מומלץ בחום לשקול את השימוש בפדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.