כספות גם בדיור מוגן

באדיבות המרכז הארצי לכספות ומנעולים

אנשים אשר מתגוררים בדיור מוגן נהנים ללא כל צל של ספק במקומות אלה משלל פעילויות מהנות במיוחד, וקורסים מגוונים ביותר, לצד מגורים מאד נוחים ומרווחים, סנדות שונות, טיולים משותפים, חדר אוכל עם מאכלים מגוונים וכיוצא באלה. אנשים רבים מחליטים לעבור לדיור מוגן בגיל השלישי כדי לחיות בקרב אנשים בני גילם באווירה מיוחדת במינה, על מנת לא להיות בודדים בדירות פרטיות ועל מנת להרגיש מוגנים כל העת. כולנו מכירים את התופעה הנלוזה של שדידת קשישים, פריצות לבתיהם וכדומה. דיור מוגן מספק אבטחה ובטחון לאותם אנשים במקום מוגן ומאובטח 24 שעות ביממה.

הגנה גם בתוך הדירה

דיור מוגן הוא למעשה בית הארחה המיועד לבני גיל הזהב המתגוררים בו באורח קבע. כל אדם, או זוג מקבלים דירה במתחם לפי רצונם והגודל המתאים להם ולפי התקציב העומד לרשותם לצורך זה. המקום מספק אבטחה ופעילויות רבות, שירותים רפואיים וגם סיעודיים וכדומה. אך על מנת לשמור על החפצים בעלי הערך מומלץ לכל דייר להתקין כספת אלקטרונית בדירתו.

למה להתקין כספת בדיור מוגן

לרבים מהאנשים הגרים בדיור מוגן יש חפצי ערך שהם מעוניינים לשמור עליהם מכל משמר. חפצים אלה יכולים להיות:

  • מסמכי משפחה חשובים
  • מסמכים עיסקיים חשובים
  • תכשיטים יקרי ערך שעברו במשפחה מדור לדור
  • כסף מזומן

על מנת לשמור על חפצים אלה מומלץ להתקין כספת בדירת המגורים. הכספת המומלצת לשם כל היא כספת אלקטרונית או כספת עם מפתח על מנת להקל על הדיירים לפתוח ולסגור את הכספת. כספות אלה מעניקות בטחון נוסף לכל אותם אנשים שיש ברשותם רכוש יקר ערך שאותו הם מעוניינים לשמור קרוב אליהם.

כספות לצרכים אלה ניתן לבחון כיום באתרי אינטרנט שונים ולמצוא אצל משווקי כספות רבים המציעים כספות בגדלים שונים ובעלי מנגנוני פתיחה מגוונים לכל צורך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.