על מוקד אבטחה ועל לחצי מצוקה למבוגרים

 

אחד מן הדברים אשר ללא כל צל של ספק הכי חשובים לנו הוא כמובן הביטחון שלנו ושל הקרובים לנו ביותר. ביטחון הוא אחד מן הדברים החשובים לכל אדם, ולכל אחד חשוב להרגיש בטוח. לצערנו, אנחנו לא יכולים לסמוך על אף אחד כיום מבחינת ביטחון, ותמיד צריך להיות זהירים ולפקוח היטב עיניים על מנת לשמור על ביטחוננו. מדי יום לא חסרים פורצים אשר מתכננים פריצות לבתים פרטיים. היעדים העיקריים שלהם הם מקומות לא קשים לפריצה, וכמו כן אוכלוסייה חלשה. אוכלוסייה כמו אנשים מבוגרים או ילדים אשר נשארים לבד בבית. על כן במידה ואתם מכירים אוכלוסייה חלשה כמו מבוגרים אשר גרים לבד, או שילדיכם נשארים לעיתים כמה שעות לבד בבית, הרי שחשוב מאוד לדאוג להם לאופציה של פנייה אל מוקד אבטחה או לחילופין אל על מוקד אבטחה ועל לחצי מצוקה חברת אבטחה.

 

מוקד אבטחה – לחצני מצוקה

למוקד אבטחה פרטי יש יתרונות רבים, וביניהם גם לחצני המצוקה. מדובר בלחצנים אשר מותקנים על קיר הבית, או לחלופין שעוני מצוקה שהם שעונים שניתן לענוד (מתאים במיוחד למבוגרים), ובלחיצה על הלחצן מקבל המוקד קריאת חירום, ושולח ישירות מאבטחים לבדוק זאת. אופציה זו מעניקה מגוון יתרונות:

• לחצן הוא האופציה הטובה ביותר, שכן האופציה האחרת היא חיוג למשטרה או למכר קרוב, פעולה שלוקחת זמן ארוך יותר.

• החברה מציבה בתוך מספר דקות מאבטחים במהרה בכדי להגיע לטפל בבעיה.

• לחצן שכזה יכול בסופו של דבר להציל חיים.

 

אופציות נוספות שמוקד אבטחה מאפשר

המוקדים מאפשרים כמובן אופציות נוספות מלבד לחצני מצוקה, כמו: הצבת מאבטח בכניסת הבניין, התקנת מצלמות אבטחה וכדומה. התקנה של מצלמות מומלצת גם היא, שכן מלבד האופציה ליותר "עיניים" אשר מטבע הדברים סוקרות את הבניין, הרי שיש להן את אלמנט ההרתעה לגנבים. גנבים רבים אשר נתקלים במערכות אבטחה משוכללות, מעדיפים לוותר על היעד לפריצה מהחשש להיתפס. זכרו כי בסופו של דבר השקעה בביטחון היא חשובה מאוד, היא יכולה להציל חיים בסופו של דבר, ובהחלט למנוע פריצות כאלמנט הרתעה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.