מדוע חשוב להחזיק אינסטלטור בבתי אבות?

 

באדיבות הצדיקים אינסטלטור בתל אביב ובכל הארץ

בבתי אבות, אנשים משכנים את היקרים להם מכל – את הוריהם ועוד קרובי משפחה נוספים, אשר הגיעו לגיל גבורות. כל מי שמפקיד את קרוביו בבית האבות (וכמובן מבקר אותם באופן קבוע), מצפה שהצוות בבית האבות, ייתן ליקיריו את הטיפול הטוב ביותר שיש. מהסיבות הללו בדיוק, חשוב מאד לשמור על קשר עם אינסטלטור לבתי אבות, במידה ויש בעיה בתחום הביוב והאינסטלציה. יש לזכור שלא מדובר על בעיות אינסטלציה בבית פרטי – אלא במתחם שצריך לתת שירות לעשרות אנשים.

נקודות חשובות להתייחסות

  • טיפול מהיר ואיכותי – חשוב מאד ליצור קשר עם אינסטלטור לבתי אבות שיוכל לספק לכם שירות מהיר ואיכותי במיוחד. הדבר קריטי, שכן בתוך בית האבות יש כעשרות דיירים, אשר חלקם במצב בריאותי שאיננו טוב מלכתחילה, ולרבים יש מערכת חיסונים חלשה יחסית. כך, בעיות אינסטלציה עלולות לגרום להתפרצות מהירה מאד של מחלות ובעיות בריאות – ולכן חשוב שהטיפול יהיה מהיר ככל האפשר.
  • בדיקות מלאות באחריות – אם מדובר על בית אבות, חשוב מאד להזמין אינסטלטור מקצועי אשר יבצע בדיקות לצנרת מעת לעת. מדוע זה חשוב? משום שכך אינסטלטור לבתי אבות יכול לאשר כי מצב הצנרת והסניטריה במקום הוא טוב ואיכותי, וכך גם מונעים מראש מצבים של סתימות, פיצוצים בצינורות, וכיו"ב. הדבר עוזר כמובן למנוע מראש בעיות רבות בתחום.
  • טיפול בדודי שמש וחשמל – בבתי האבות הדיירים עצמם גם מתקלחים (באופן עצמאי או עם עזרה), ואם יש בעיה בדודי השמש והחשמל, חשוב מאד ליצור קשר עם אינסטלטור לבתי אבות אשר יגיע במהירות, ויוכל לטפל בדודים, ובכך יאפשר לכל הדיירים לשמור על ניקיון גופם בצורה הולמת ומכבדת.

לפנות לגורם בעל ניסיון

הדבר החשוב ביותר לזכור הוא שבכל מצב שבו יוצרים קשר עם אינסטלטור מקצועי שיגיע לבית אבות, הרי שחשוב לשים לב שמדובר על איש מקצוע בעל ניסיון בתחום, ובעל יכולת לטפל לא רק בצנרת של בתים פרטיים – אלא גם של מוסדות שמשרתים עשרות ואף מאות אנשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.