מעבר דירה בגיל הזהב

אנשים מבוגרים עוברים לעיתים שינויים במגוריהם מכל מיני סיבות שונות כאלה ואחרות. מעבר דירה בגיל הזהב יכול להיות מעשה מאד נוח עבור האנשים אשר עוברים, ויש כאלה אשר מבקשים לעבור דירה בגיל זה מכמה טעמים: מעבר לדירה קטנה יותר עקב עזיבת הילדים את הבית, מעבר לדירה בסמוך למגורי הילדים והנכדים או מעבר לבית אבות או לדיור מוגן לפרק האחרון בחיים וכדומה. כך או כך, יש לעשות את המעבר בצורה מושכלת ביותר, ולנצל זאת לריענון וחידוש תכולת הבית בצורה טובה.

ההכנות למעבר

אנשים בגיל הזהב אשר עוברים דירה צריכים לקחת בחשבון, כי המעבר הזה יהיה כנראה האחרון בחייהם. ברוב המקרים מדובר במעבר לדירה קטנה ונוחה יותר מדירת המשפחה הגדולה אשר שימשה אותם בעבר. משום כך יש לעשות סינון מסיבי של תכולת הבית לפני שעוברים. יש להחליט מראש על החפצים החשובים אשר איתם רוצים לעבור ולהיפטר מכל יתר החפצים אשר אין להם מקום או שימוש יותר. את הרהיטים והחפצים אשר אין בהם צורך ניתן להעביר לבני המשפחה אשר זקוקים להם, ובמידה ואלה לא זקוקים להם, ניתן להעבירם לארגוני צדקה כאלה ואחרים אשר יחלקו אותם לנזקקים. כך ניתן לחלק רהיטים, מכשירים חשמליים במצב טוב, כלי מטבח ואוכל, חפצי נוי, בגדים, נעליים וכדומה.

שלב האריזה

לבני גיל הזהב מומלץ להיעזר באריזה מקצועית אשר מסופקת על ידי רוב חברות ההובלות המקצועיות. אריזה מקצועית תדאג לשמר על כל החפצים לרבות אלה השבירים והעדינים, תחסוך מכם עבודה ממושכת ומתישה למדי, ותאפשר לכם מעבר דירה בצורה חלקה ונעימה למדי.

חברת ההובלה

חשוב לוודא כי חברת ההובלה אשר איתה תרצו לעבור תכלול את הפרמטרים הבאים:

  • צוות סבלים ואורזים מקצועי ומיומן
  • רכב הובלות גדול מספיק לכל החפצים שלכם
  • אפשרות לפירוק ארונות קיר במידת הצורך
  • אפשרות להובלת מנוף במידת הצורך
  • ביטוח ואחריות לכל התכולה המועברת בהובלה
  • חוזה הובלה מסודר וחתום מראש
  • חברה בעלת מוניטין וניסיון ה מעניקה שירות מקצועי ואדיב

    באדיבות הובלות המאה, הובלות ואחסנה בירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *