חיתולים למבוגרים – דברים שחשוב לדעת

אנשים רבים מבוגרים, בני גיל הזהב, נאלצים להשתמש בחיתולים למבוגרים, זאת כתוצאה ממקרים של בעיית בריחת שתן איתה הם מתמודדים. בעיה זו יכולה להשפיע עליהם מבחינה פיזית, חברתית ונפשית ולפגוע באיכות חייהם.

בעיה של בריחת שתן ושליטה על סוגרים, נובעת מחוסר יכולת להתאפק, דבר שבמשך רוב חיינו הבוגרים אנחנו מסוגלים לעשות די בקלות, בגיל מסוים זה הופך לעניין בעייתי. על מנת שנוכל להתמודד עם זה בקלות ושזה לא יפריע למהלך חיינו הסדיר, אז ההמלצה היא להיעזר במה שנקרה חיתולים למבוגרים. את החיתולים אנחנו יכולים ללבוש במשך כל שעות היממה, והם מאפשרים לנו, להתנייד בקלות, לא להרגיש מבוכה, ולהשתלב בסביבה ובחברה שאיתנו, כאילו כלום לא קרה.

ישנם שורה של משתנים שחשוב לדעת, לפני שאנחנו רוכשים עזרים מסוג זה. הן מבחינה חומרית, כספית ומבחינות אחרות. לפני שנציג כמה נקודות שיכולות לעזור לכם בזמן הבחירה,אזי שהמלצתנו היא, שאם זה אפשרי, תשתפו את מיש אמור ללבוש את החיתול, בהחלטה ובקנייה, איזה חיתול לרכוש. אולי זה יהיה מביך, אך זה יקל עליו להתמודד עם הרעיון שהוא צריך ללבוש אותו.

דברים שחשוב לדעת על חיתולים למבוגרים

קנייה של חיתולים בגיל השלישי נעשית על פי שני משתנים עיקריים, הראשון הוא מבנה הגוף. מן הסתם לכל מבנה גוף יש להתאים חיתול משלו, מבחינת גודל ורוחב. המשתנה השני הוא יכולת הספיגה שלו, זה כבר תלוי גם בסוג הבעיה איתה אנחנו צריכים להתמודד. ככל שהבעיה חמורה יותר, כך החיתול צריך להיות מסוגל לספוג יותר.

משתנה אחר שעלינו לקחת בחשבון הוא, עד כמה החיתול "נושם". חיתול שכזה מאפשר תנודתיות רבה  יותר, מונע זיעה ומאפשר ספיגה במשך שעות ממושכות. חיתולים שכאלה נחשבים יקרים יותר, אך הם בהחלט משתלמים.

חיתולים אלו משמשים כאמצעי ספיגה, והם אמורים למנוע מצב בו הבגדים יתלכלכו, מכאן שמערכת הספיגה של החיתול צריכה להיות איכותית ולהיות מסוגלת לספוג כמות שתן גדולה במשך זמן רב.

מלבד חיתולים למבוגרים, ניתן להשתמש באמצעים אחרים של ספיגת שתן, דוגמא, פדים, ספוגיות, מכנסונים סופגים ועוד. כל אחד מאמצעים אלה מאפשר להתנייד במשך שעות ארוכות בלי לחשוש מהשפעות של בריחת שתן. עם זאת, חיתולים למבוגרים נחשבים לאמצעי הטוב והיעיל ביותר להתמודדות עם מצב זה.

נקודה אחרונה משמעותית היא, שלא פעם החומר ממנו עשוי החיתול עלול לגרום לתפרחת ולאדמומיות בעור. זה יכול לגרום למצבים לא נעימים של גרדת ופצעים. בשביל להתמודד עם מצב זה, יש למרוח משחה באזור לפני ששמים את החיתול וכשמוציאים אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.