בדיקות אולטרסאונד עד הבית לגיל ה 3

בזמן מחלה או פציעה, לעיתים סקירה במבט של הרופא לא תספיק, ונדרש אבחון רפואי באמצעות מכשירים מיוחדים. בניגוד לחשש של רוב האנשים- ביצוע של בדיקות רפואיות יכול להפוך לחוויה חיובית, כאשר מאפשרים לנבדק לערוך את הבדיקה בתנאים שלו ובשיא הנוחות. בעבור קהל הקשישים מדובר במהפכה של ממש, כאשר במקום להגיע לבית החולים ולהמתין שעות ארוכות עד לתור המיוחל, ניתן היום להזמין שירות של ביצוע בדיקות רפואיות עד הבית. המכשיר והטכנאי שמפעיל אותו- יכולים להגיע עד למקום המגורים ממש, דבר החוסך מהקשיש סבל רב ומאפשר לו לקבל טיפול מהיר. בדיקות אולטרסאונד עד הבית לגיל ה 3 הן פסגת השירות הרפואי עבור קהל המבוגרים.

כיצד זה מתבצע בפועל?

הבאת כל הציוד הדרוש לשם ביצוע בדיקות אולטרסאונד עד הבית לגיל ה 3 היא לא פחות מפריצת דרך, ומהווה חלק מההנגשה של כמה שירותים אחרים כמו בדיקות דופלר, רנטגן וc.t. ניתן להזמין את השירות היעיל לאחר שיהיה ברור כי זה אכן ייטיב עם המטופל- יותר מאשר שליחתו לחדר מיון. מה שיקרה בפועל הוא שאל הכתובת המבוקשת יגיע טכנאי עם מכשיר אולטרסאונד נייד ועם כל הציוד הנדרש לשם ביצוע הבדיקה, ואת תוצאותיה ישלח לרופא המטפל של הקשיש בתוך יום או יומיים לכל היותר, בהתאם לסוג הבדיקה. הרצון הוא כמובן להקל עד כמה שניתן על הקשיש, בזמן הלא פשוט הזה עבורו.

מדוע מומלץ להזמין בדיקות אולטרסאונד עד הבית לגיל ה 3

באם הם מתגוררים בביתם הפרטי או בדיור מוגן, חלק גדול מן הקשישים מתקשים לצאת מביתם, ובנוסף סובלים מלחץ נפשי בעקבות הצורך לבצע בדיקות רפואיות. כאשר מדובר בקשישים החולים בדמנציה- העניין מסובך עוד יותר, כיוון שסביבת בית החולים האינטנסיבית והדחוקה, מגבירה עוד יותר את התחושות הרעות של החולים ואינה מיטיבה עם מצבם, המורכב ממילא. הקדמה הטכנולוגית והמודעות לצורך בשירות ייחודי לאוכלוסייה מוגבלת כמו בני הגיל השלישי, ייצרה את האופציה הנהדרת של ביצוע בדיקות מקצועיות באמצעות מכשור נייד ואיכותי, מבלי שיהיה צורך להטריח את הקשישים ולמען השמירה על הנינוחות המרבית שלהם.

*המידע במאמר זה נאסף מרחבי האינטרנט ואין להסתמך עליו בשום אופן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *