שפיכה מוקדמת – דרכי פתרון

כל אחד מאיתנו רוצה ליהנות עד כמה שרק אפשר מיחסי המין וזה לא משנה אם אנחנו גברים שאוהבים נשים או גברים שאוהבים גברים. הבעיה היא שלא תמיד הכול פשוט כפי שהיינו רוצים או כפי שמראים לנו בסרטים והראייה לכך היא ש9 מתוך 10 גברים מעידים על עצמם שהם היו רוצים ליהנות מיחסי מין ממושכים יותר. עם זאת, אחוזים ניכרים מהגברים גם מעדיפים על כך שיש להם בעיות של שפיכה מוקדמת, בין אם מדובר על בעיה שמלווה אותם מאז ומעולם ובין אם מדובר על בעיה שמלווה אותם בתקופה מסוימת או עם פרטנר מסוים. אומנם זה מרגיע לדעת שאתם לא היחידים שסובלים מהבעיה אך השאלה האמיתית היא מה אפשר לעשות בנידון והאם בכלל יש פתרון למצב.

הכירו את הסיבה

הדבר הראשון שיוכל לעזור לכם להתמודד טוב יותר עם בעיית השפיכה המוקדמת זה להבין קודם כל למה זה בכלל קורה. האם מדובר על בעיה פיזיולוגית או אולי על בעיה רגשית ופסיכולוגית? אין ספק שאם תדעו מה הבעיה שממנה אתם סובלים יהיה לכם הרבה יותר קל להתמודד איתה. לכן חשוב להתעכב על הנושא הזה ואף לנסות לשים לב מתי זה קורה לכם. האם הבעיה חמורה יותר כאשר אתם מרגישים מתוחים? או שאולי זה קשור למשהו פיזיולוגי כמו עייפות, אלכוהול או גורמים אחרים.

יש מה לעשות בנידון

הדבר השני שאתם צריכים  לדעת על שפיכה מוקדמת זה שיש היום מה לעשות בנידון. כמובן שאם תגלו שהבעיה היא יותר ברמה הפסיכולוגית והנפשית הרי שכדאי יהיה לטפל בה בהתאם אך בכל מקרה חשוב לדעת שיש תכשירים שיוכלו לסייע לכם. יש תרסיסים שונים שההשפעה שלהם היא כמו של אלחוש, מה שיוצר עיכוב בתחושה וכך הבעיה נמנעת. כדאי לדעת שרוב הגברים שעשו שימוש בתכשירים כאלה מעדיפים על כך שהם שיפור את המצב בצורה מדהימה, מה ששיפר את חיי המין שלהם ואת הזוגיות באופן כללי. מה שכן, חשוב להיות מודעים לכך שיש סוגים שונים של תכשירים בתחום הזה ולכן חשוב לבדוק באיזה מכשיר אתם בוחרים ואיזה שימוש אתם עושים בו בדיוק. לא כל התכשירים קיבלו את האישורים הנדרשים ויש לבדוק זאת לעומק לפני שאתם בוחרים את התכשיר המתאים לכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.